loder_img.png

Een moment geduld aub,
wij zijn uw verzoek aan het verwerken....

Suzuki Ignis1.2 AllGrip Select 4-wielaandrijving!

BESCHRIJVING

Bent u op zoek naar een prachtige compacte cross-over? Bij Autocentrum Raaijmakers hebben we de schitterende Suzuki Ignis 1.2 ALLGrip Select voor u beschikbaar. Deze auto is dealer onderhouden en ziet er zowel van binnen als van buiten uitstekend uit. Alle sleutels en boekjes zijn ingevuld en aanwezig, wat getuigt van de zorgvuldige behandeling van deze auto.

De Suzuki Ignis 1.2 ALLGrip Select is uitgerust met een scala aan opties die uw rijervaring verbeteren. Geniet van het comfort van de stoffen bekleding en de verwarmde stoelen, vooral tijdens de koudere maanden. De airconditioning zorgt voor een aangename temperatuur in het interieur, terwijl de autotelefoon met Bluetooth-connectiviteit u in staat stelt om handsfree te bellen en veilig te communiceren tijdens het rijden.

Met de multimedia voorbereiding kunt u moeiteloos verbinding maken met uw smartphone via Apple Carplay of Android Auto, waardoor u toegang heeft tot uw favoriete apps en functies. Luister naar uw favoriete radiostations met de DAB-radio en maak gebruik van de achteruitrijcamera om gemakkelijk en veilig in te parkeren. De elektrische ramen aan de voorzijde en de 16" lichtmetalen velgen dragen bij aan het comfort en de stijl van deze Suzuki Ignis.

De auto is voorzien van LED-dagrijverlichting en LED-achterlichten, die niet alleen zorgen voor een moderne uitstraling, maar ook bijdragen aan de veiligheid op de weg. Daarnaast zijn mistlampen aan de voorzijde aanwezig, die zorgen voor extra zichtbaarheid bij slechte weersomstandigheden.

Op onze website www.acrauto.nl vindt u 46 hoge resolutiefoto's van deze prachtige Suzuki Ignis 1.2 ALLGrip Select. Neem gerust contact met ons op via +31 (0)499-745062 voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen. Ons team staat klaar om u te helpen en al uw vragen te beantwoorden.

 

Wij berekenen geen afleveringskosten !!!

De prijs op internet is de verkoop prijs incl. APK. Al onze auto`s zijn NAP (nationale autopas) goedgekeurd of zijn voorzien van een Belgische Carpass. Aanvullende garantie tegen meerprijs is mogelijk alsmede extra onderhoud. Zie onze website www.acrauto.nl Inruil is altijd mogelijk. Met al meer dan 35 jaar ervaring staan wij graag voor u klaar !

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met 0499 745062.

Particulier financieren of zakelijk leasen? Maak hieronder uw berekening:

Auto inruilen of verkopen?

Dat kan! U kunt via onze website eenvoudig online een inruil- of inkoopverzoek doen.

Vergelijkbare occasions

NET BINNEN

Suzuki Ignis

1.2 Smart Hybrid Select

€17.940 of €220 p/m

NET BINNEN

Suzuki Ignis

1.2 Smart Hybrid Select

€17.940 of €220 p/m

Betrouwbare occasionsAlbert Raaijmakers

Bent u op zoek naar een betrouwbare auto? Bekijk hieronder onze voorraad bijzondere occasions of kom eens langs in onze showroom in Son en Breugel.

Een full-service familiebedrijfBart Raaijmakers

Autocentrum Raaijmakers B.V. (ACR) is een familiebedrijf waar service en vertrouwen al 30 jaar hoog in het vaandel staan. Alles onder 1 dak en met de beste zorg richten wij ons op gebruikte, altijd goed onderhouden auto's van verschillende prijsklassen.

Morgen Internet - Zorgeloos website